Luxe villa voor 8 personen met extra voorzieningen in Malmedy in de Ardennen





8 Personen - 4 Kamers
(Kind(eren) en baby('s) inbegrepen)
In deze luxe 5-sterren villa in Malmedy tref je een uitrusting van de allerhoogste plank. Het comfort beantwoordt aan de wensen van de meest veeleisende vakantiegangers. De vakantiewoning betreft een nieuw gebouw met een overdekt zwembad, wellnessruimte, speelkamer en sportuitrusting ... alles is aanwezig voor een geweldig verblijf!
Deze villa voor 8 personen is ideaal voor families die willen genieten van de rust van de Ardennen in een super-de-luxe verblijf. De villa verdient haar 5 sterren met haar voorzieningen. In de kelder komen entertainment en ontspanning samen. Neem een duik in het zwembad, of ga los in de speelkamer met Air hockey, tafelvoetbalspel en hometrainer. Een wellnessruimte met infraroodcabine is ook beschikbaar, zodat jij optimaal kunt ontspannen!
Via een trap kom je in de woonkamer; een mix van moderniteit, helderheid en bruikbaarheid. De keuken is zeer kleurrijk en functioneel en staat in open verbinding met de eetkamer en woonkamer, welke van elkaar gescheiden worden door een prachtige open haard. De charme van dit vakantiehuis is ongetwijfeld te wijten aan het gevoel van ruimte die de overhand heeft. Sterker nog, de eerste verdieping is gebouwd als een mezzanine met uitzicht op de begane grond. De villa heeft 4 slaapkamers. Een is gelegen op de begane grond en heeft directe toegang tot de tuin. De andere 3 slaapkamers zijn boven gevestigd. Elke kamer heeft een televisie en eigen badkamer. Zo geniet iedereen van zijn privacy.
Rondom de vakantiewoning ligt een groot houten terras vanwaar je een prachtig uitzicht hebt over de omgeving. De tuin is keurig onderhouden en geeft je de mogelijkheid om te genieten van een partijtje petanque.
Ken je de stad Malmedy, nabij Luik? Het biedt tal van mogelijkheden op het gebied van toerisme en staat bekend om zijn geschiedenis en folklore, vooral om zijn carnaval! Leuke attracties in de buurt zijn het Baugnez 44 Historical Center (over de Tweede Wereldoorlog), het buitenzwembad Mon Repos, het Kasteel van Reinhardstein, Bowling 362 en het meer en de stuwdam van Robertville.
Als je op vakantie gaat in de winter en je houdt van wintersport, verken dan zeker de vele skipistes in de regio, zoals de skipistes van Mount Rigi Fund.
De centrale locatie en de lay-out van de villa maken dit het perfecte vakantieverblijf bij uitstek. Wacht niet langer en boek nu jouw geweldige vakantie!
Belangrijkste troeven
Toegankelijkheid
Honden niet toegelaten
Specifieke interesses
Fietsverblijf
Kerstsfeer
Ontspanning
Verblijf zoals op hotel
Ideaal voor
Verblijf met kinderen
Zakelijk verblijf
Verblijf met baby
Vrijetijdsvoorzieningen
Sauna, Loungeruimte
Wifi
Open haard
Binnenzwembad
Tafelvoetbalspel
Speelruimte
Slaapkamer(s) en badkamer(s)
4 badkamers
4 slaapkamers
Voorzieningen voor baby’s
2 babybedden, 2 kinderstoelen
Buiten
Tuinmeubilair, Privéterras
Barbecue
Spellen voor buiten
Privétuin
Parking en voorzieningen
EV-oplaadpunt
Privéparking
Beveiligde fietsenstalling
Andere
Fietsreinigingskit
Wasmachine, Droogtrommel
Bijzondere bepalingen
Beschikbaarheid
Mei 2026
MAA
DIN
WOE
DON
VRI
ZAT
ZON
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Juni 2026
MAA
DIN
WOE
DON
VRI
ZAT
ZON
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Van vr 12-06-26 tot zo 14-06-26
Aankomst 17-19u, vertrek voor 20u
1 persoon
Totaal
€ 2.617,00
Waarborg niet inbegrepen in totaalprijs
€ 500,00
