Goed onderhouden chalet met zeer knusse kamers.
Dit lokale stenen vakantiehuis , rustig gelegen tussen Durbuy en Vielsalm , nodigt uit tot ontspanning. Deze 4-sterren gîte is geschikt voor mensen met een handicap en beschikt over een binnenzwembad en een jacuzzi . Wat een geluk! Dit vakantiehuis van lokale steen omhult jou in welzijn dankzij de vriendelijkheid die het uitstraalt. Het interieur, gezellig en modern, waar...
Dit lokale stenen vakantiehuis, rustig gelegen tussen Durbuy en Vielsalm, nodigt uit tot ontspanning. Deze 4-sterren gîte is geschikt voor mensen met een handicap en beschikt over een binnenzwembad en een jacuzzi. Wat een geluk!
Dit vakantiehuis van lokale steen omhult jou in welzijn dankzij de vriendelijkheid die het uitstraalt. Het interieur, gezellig en modern, waar steen, beton en hout warm mengen, zal iedereen aanspreken. De 2 slaapkamers en 2 privébadkamers stellen je in staat hier te verblijven met 4 personen. Ook mensen met beperkte mobiliteit zijn welkom in deze charmante bungalow.
Leuk voor iedereen, ongeacht het seizoen!
Binnen in het vakantiehuisje zal een open vuur de koele avonden verwarmen. Buiten is een klein terras met barbecue voor heerlijke zomeravonden. In de prachtige tuin nodigt een jeu de boules-terrein uit tot ontspanning na een mooie wandeling. En het beste voor het laatst: je kunt het hele jaar door rustig ontspannen in het zwembad of de jacuzzi.
Deze verhuur is ideaal gelegen in het hart van de Ardennen, in de entiteit van Manhay (provincie Luxemburg). Het is ongeveer twintig minuten rijden naar de kleinste stad ter wereld: Durbuy! De kleine romantische steegjes, het tropische zwembad, de restaurants en de avontuurlijke sporten moeten het mogelijk maken om volop te genieten. Of wil je liever een wellness-ervaring bij Sanglier des Ardennes?
In de buurt van je vakantieverblijf dompelt het labyrint van Barvaux bezoekers elke zomer onder in een betoverd universum. Tot slot zullen kajakafdalingen watersportliefhebbers verrukken.
In Stavelot vind je een veelheid aan activiteiten om samen te ondernemen: mountainbiketochten, kajakafdalingen, een dierenpark bezoeken, de Abdij van Stavelot en familiedag in Plopsa Coo.
Het dorp Trois-Ponts belooft landelijke wandelingen langs de rivieren en de drie bruggen die hen overspannen.
Onze favoriet om de Ardennen te bezoeken in alle originaliteit en gezelligheid? De Toeristische Tram van Aisne, die begint in Erezée.
En voor de gastronomische toets van je verblijf, breng je een bezoek aan de chocoladefabriek Defroidmont in Erezée en de cateraar Pierre Willems.
Zwembad, jacuzzi, een prachtige tuin en een gezellig interieur... Het lijkt erop dat deze vakantiewoning alles heeft voor een geslaagd verblijf!
Het binnenzwembad en de jacuzzi bevinden zich in een bijgebouw onderaan de tuin, bereikbaar via een pad.
Het zwembad is verwarmd van 1 april tot 30 oktober, maar blijft het hele jaar toegankelijk.
Aangepast aan mindervaliden
Goed onderhouden chalet met zeer knusse kamers.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Een mooie plaats om tot rust te komen!
Second passage dans cette maison, et le plaisir est tjrs au rdv... La maison reste à bonne température quelle que soit la météo. Propriétaire non intrusif et néanmoins disponible en cas de question. Nouveau bbq très efficace. Nous avons même eu le plaisir de voir un ballet de lucioles dans le fond du jardin presque tous les soirs. Nous y reviendrons au moins une 3ème fois...
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Ce lieu a été idéal pour décompresser : la localisation, la vue sur la forêt, l'espace wellness parfait pour petits et grands... chambres et salle de bain très agréables.
Het was een heel leuk vakantiehuis in een zeer rustige omgeving . Heel leuk om te genieten van natuur en om te relaxen. Alles was in het huisje aanwezig behalve dat sommige dingen toch wel wat versleten waren en aan een klein herstel nodig hadden. maar voor de rest niets dan positief. Wel was de prijs toch wel iets aan de hoge kant voor de verkregen luxe!!
Genoten van een week in dit leuke huisje met prachtige tuin! We hebben veel gebruik gemaakt van het zwembad en jacuzzi. De tuin is prachtig: veel vogels en zelfs een zwijn gezien! Vanuit het huisje kun je leuke wandelingen maken en stadjes zoals Stavelot, Durbuy en Coo zijn allemaal binnen 30 minuten te bereiken. Al met al een topweek!
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Maison conviviale au vert, espace jacuzzi agréable, arrivée dans le froid mais le feu ouvert réchauffe vite l espace de vie, intérieur assez sobre
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Un havre de paix et de ressourcement
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Heel leuk huisje , prachtig gelegen en zwembad en hot tub klaar om er in te duiken bij aankomst . We hebben ons er even thuis gevoeld. Een heel toffe midweek gehad .
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Endroit situé au calme. Le propriétaire est très réactif. Il a géré un souci de nid de guêpes avant même que nous n'arrivions dans le logement. Entretien du lieu au top. Piscine peu profonde mais un régal en toute occasion. Tout comme le jacuzzi. Seul très léger bémol, la literie est un peu en deçà de la qualité du reste du logement. Nous y retournerons les yeux fermés
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Er w gewerkt met een cijfercode voor de sleutel. Bij aankomst is het fijn de opgemaakte bedden en douchetapijtjes te zien. In de keuken is er geen vaatwas voorzien, dat was wennen... Verwarmen van de leefruimte is met een houtkachel. Het lukt om op de TV zenders als VTM en Eén te bekijken. De slaapkamers zijn ruim en hebben elk een douche en toilet. Er is een groot terras en een ruime tuin. Het huisje is goed gelegen om in de omgeving mooie wandelingen te maken.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Gezellig en knus vakantiehuis met mooie kamers, spijtig dat het zwembad niet beschikbaar was en dat er geen handleiding voorzien was voor de pelletkachel die naast de jacuzzi stond. Konden deze niet starten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Mooi huisje, mooie ligging, maar jammer dat het zwembad, de pelletkachel en de tv niet werkten en wij daarvan niet op voorhand op de hoogte werden gebracht! Ook jammer dat we pas na 17u in het huisje mogen en voor 10u alweer eruit moeten. zo verlies je dagen waarvoor je uiteindelijk wel betaald.
Zeer net vakantiehuisje, met een ruime tuin, waar de hond zich kon in uitleven. Jammer dat het zwembad niet beschikbaar was. Ook de pelletkachel in het wellnessgedeelte was stuk, zodat het erg koud was als je uit de jacuzzi kwam.
Top, wij keren zeker terug. Zwembad en jacuzzi waren een zeer grote meerwaarde aan ons verblijf.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Heel fijn vakantiehuisje met een prachtig domein en prachtige omgeving. Echter is het jammer dat er buiten de kachel geen andere aangesloten verwarming aanwezig was/ werkte. Daarnaast was de jacuzzi top, maar het zwembad waar we naar uitkeken niet verwarmd was zoals vermeld, waardoor we dus niet hebben kunnen zwemmen.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Netjes verzorgd.de kachel was al aangestoken voor ons wat aangenaam was om zo the te komen daar het er wel koud was. Wat wij minder vonden is dat wij er pas tussen 17u en 17.30 in mochten en er uit moesten voor 10u wat dan eigenlijk wel 2 dagen verloren was. Ook de jacuzzi was net ververst en moest nog helemaal opwarmen waardoor we er die avond niet meer in konden Verder was voor ons alles oke
![]() |
Stil Absolute kalmte, woning gelegen op het platteland, te midden van de natuur, in een gehucht, in een doodlopende straat,... |
![]() |
Zeer beperkt De woning bevindt zich in een klein dorp. U hoort het geluid van het plattelandsleven, de kinderen die in de tuinen spelen... |
![]() |
Beperkt De woning bevindt zich in het centrum van een dorp, langs een gemeentelijke weg, zonder constant verkeer. U hoort de buren, de boerderijen in de buurt ... |
![]() |
Gemiddeld De woning ligt langs een veel gebruikte weg, met continu verkeer. |
![]() |
Hoog De woning ligt midden in de stad, langs een heel drukke weg, een rijksweg, in de buurt van een autosnelweg, aan een kruispunt, waar het verkeer ononderbroken is. |