Vakantiehuis in Vencimont voor 17 personen in de Ardennen
17 Personen - 9 Kamers
(Kind(eren) en baby('s) inbegrepen)
NEW
Wees één van de eersten om van dit vakantiehuis te genieten.
Een familiereünie of iets te vieren? Deze charmante gîte met een grote capaciteit biedt je al het nodige comfort: een polyvalente zaal met keuken, 9 slaapkamers en privébadkamers.
Dit vakantiehuis met een grote capaciteit bestaat eigenlijk uit twee gîtes, voor 8 en 9 personen, met een totale capaciteit van 17 personen in twee afzonderlijke gebouwen. Een “kleine” troef is de grote, volledig vrijstaande polyvalente zaal met keuken. Deze indeling zorgt ervoor dat je er allemaal samen kunt verblijven maar toch je privacy kunt bewaren.
Deze accommodatie is bovenal ook erg charmant voor je groepsvakantie. Het oudste gebouw, aan de oevers van een beek, dateert uit de 18e eeuw en de oude watermolen is nog steeds in werking. Bovendien kan je een kijkje nemen aan de binnenkant van de molen en zelfs een artisanaal brood halen bij de bakker die grenst aan de gîte.
Deze plek ademt authenticiteit en werd ingericht met een opmerkelijke zorg. De stijlvolle decoratie brengt zachtheid, comfort en licht. In de winter kan je in elke gîte genieten van de zithoek bij het vuur.
De slaapkamers zijn rustig en warm aangekleed. Het huis telt in totaal 9 slaapkamers en 9 privébadkamers (5 slaapkamers en 5 badkamers in de ene gîte, 4 slaapkamers en 4 badkamers in de andere), met voor iedereen van de groep de nodige privacy.
De polyvalente zaal is toegankelijk langs buiten en heeft een eigen keuken. Doordat de slaapzone en de leefzone van elkaar zijn afgescheiden, kan de groep gezellig samen eten en kan iedereen zich terugtrekken wanneer hij wil (de allerkleinsten kunnen bijvoorbeeld hun dutje doen op hun kamer met een babyfoon!).
Buiten word je ondergedompeld in de charmante sfeer van het typisch Ardense dorpje, vanop het terras of in de tuin, waar je op mooie dagen kan barbecueën.
Het dorpje Vencimont (provincie Namen) is een paradijs voor wandelaars. Talloze wandelroutes vertrekken aan het vakantiehuis en verschillende unieke natuurlijke sites bevinden zich in de omgeving van het dorp.
In de winter kan je je uitleven op de skipistes van Croix-Scaille, op minder dan 10 kilometer van de gîte.
Het hele jaar door kan je het kasteel van Lavaux-Sainte-Anne bezoeken, zowel voor het gebouw als voor de opmerkelijke tuinen en moerassen.
Actiezoekers zullen zich amuseren in de Paintball van Agimont, ondergebracht in de ruïnes van een kasteel. Kleurrijk gevecht in het vooruitzicht!
Zijn er tot slot ook fijnproevers in de groep? De bakkerij van de Molen van Vencimont grenst vlak aan de gîte. Je (her)ontdekt er de smaak van brood zoals vroeger (vergeet niet op voorhand te reserveren). Een openbaring voor veel vakantiegangers! En om je dorst te lessen kan je terecht in de brouwerij Caracole, dat een bier produceert in ketels die op houtvuur worden verwarmd.
Deze dubbele dorpswoning heeft met zijn authentieke sfeer, de charme van een oude molen en het goed doordachte comfort alles in huis voor een unieke ervaring in groep in de Ardennen.
Belangrijkste troeven
Toegankelijkheid
2 hond(en) toegelaten
Specifieke interesses
Kerstsfeer
Vissen
Verblijf zoals op hotel
Burlen van het hert
Ideaal voor
Zakelijk verblijf
Vrijetijdsvoorzieningen
Cassettehaard, Houtkachel
Wifi
Slaapkamer(s) en badkamer(s)
9 badkamers
9 slaapkamers
Voorzieningen voor baby’s
1 babybed, Aankleedkussen, 1 babybed (op aanvraag), 1 kinderstoel, 1 kinderstoel (op aanvraag)
Buiten
Privétuin
Barbecue
Privéterras , Tuinmeubilair
Parking en voorzieningen
Privéparking
Andere
Wasmachine, Droogtrommel
Belangrijk om te weten
Bijzondere bepalingen
Beschikbaarheid
September 2026
MAA
DIN
WOE
DON
VRI
ZAT
ZON
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Oktober 2026
MAA
DIN
WOE
DON
VRI
ZAT
ZON
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Ligging
Van vr 04-12-26 tot zo 06-12-26
Aankomst 16u - 18u, vertrek voor 20u
1 persoon
€ 2.726,00
Totaal
€ 2.446,00
Waarborg niet inbegrepen in totaalprijs
€ 700,00
Voordelen Ardennes-étape
Betaal in 2x zonder kosten
Late check-out op zondag
Lokale klantendienst, 7 dagen per week






