De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Huur eens een voormalig hotel af voor je hele groep. Met twaalf slaapkamers, tien badkamers, bar en speelzaal. Perfect voor een vakantie of seminar dicht bij de rivier de Semois!
Dit rustieke vakantiehuis beschikt nog over alle faciliteiten van het voormalige hotel. Denk maar aan een bar en een salon waar je vast gezellige avonden beleeft, en heel wat slaapkamers met een eigen badkamer. Jong én oud kunnen zich naar hartenlust uitleven in de speelruimte met biljart-, voetbal- en pingpongtafel, dartbord ...
Buiten is er helaas geen tuin, maar het zonovergoten terras aan de voorkant van het gebouw maakt dat ruimschoots goed.
Op zo'n honderd meter van het vakantiehuis ligt tevens een openbaar recreatie- en zwemgebied op de oevers van de Semois.
Je verblijft in het centrum van het charmante dorpje Vresse-sur-Semois, waar het hele jaar door tal van activiteiten worden georganiseerd! Kruip je graag op je stalen ros? Dat komt dan goed uit, want dit is het paradijs op aarde voor mountainbikers. Ga je liever wandelen? Dan zijn de wandelroutes door het bos iets voor jou. Het fantastische uitzicht over onder andere Frahan in Rochehaut of de Tombeau du Géant krijg je er gratis bij. Nog een must bij mooi weer: kajakken op de Semois! Kortom, er is voor ieder wat wils!
Geniet samen van het leven en de leuke activiteiten in dit typisch Ardense dorpje.
Geniet eens van een Ardense barbecue. In het gehucht Conrad (op 1 km van het vakantiehuis) ligt een barbecuezone waar je plaatselijke lekkernijen op de grill kunt gooien. Smullen geblazen!
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen… is verboden.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Bon séjour dans une nature exceptionnelle.
Mooie omgeving om heerlijk te wandelen en te genieten van de natuur.
Wij hadden een leuk weekend. De bovenverdieping mag gerenoveerd worden vensters en. Hier en daar beneden ook enkele herstellingen nodig. Al bij al hadden we een leuke familie weekend thanks. We komen zeker terug
Het is een oud hotel maar werd wel goed onderhouden waardoor het een ideale locatie is om met een vriendengroep een weekendje weg te gaan.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Het (voorheen) hotel is oud en als zodanig ingericht en een wirwar aan kamers en gangetjes. De radiator in de eetkamer (vanuit de bar gezien de linker) warmt niet op omdat de ontluchting lager hangt dan de aanvoer. Gebruiksaanwijzingen van kookplaten (inductie en elektrisch) als ook de verwarming (de aangegeven knoppen zijn nauwelijks te vinden) en betekenis van de lichtknopjes is wenselijk.
We krijgen een antwoord van de eigenaar : "Betreffende de radiator: een steun in de muur wordt afgebroken door huurders ervoor, het was opgemerkt nadien en laten herstellen. Voor de mensen waarbij die radiator niet warmde heb ik toen een electrisch vuur bij voorzien. De gebruiksaanwijzing van de kookplaten wordt meegestuurd met een info-doc dat ik steeds bezorg aan de huurders. Het is een smeg-kookplaat die men eerst moet opzetten en daarna kunnen de knoppen van de kookplaten zelf pas gebruikt worden. De betekenis van de lichtknopjes staat erop geschreven (bv salon, salon devant etc) en die in de eetkamer aangeduid met een bolletje erop ... en uitgelegd in het document. Ik zal nog meer info op de lichtknoppen voorzien en nog meer uitleg in het document."
Wij hadden een geweldig verblijf in dit voormalige hotel met onze vriendengroep. Voor al wie houdt van een vleugje winterse nostalgie en authenticiteit. Elke kamer heeft een eigen badkamer. Bovendien is het een perfecte uitvalsbasis voor mooie wandelingen.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Een karaktervolle woning. Ideaal voor een gezellig weekend onder vrienden. Mooi streek om te gaan wandelen.
Heel jammer maar ik kan geen enkel positief punt aanhalen. Verouderde woning, zonder enig comfort, vuil, alles behalve veilig.(wij lek gehad op 2de verdieping waardoor we de volledige verdieping niet meer konden gebruiken). Waren wel met 20 personen in de woning... Alle toestellen zijn verouderd en werken bijna niet De keuken alles behalve goed, toestellen aanwezig maar werken niet..geen mogelijkheid om iets open te zetten in de keuken terwijl men kookt, waardoor dus 1 rooksluier aanwezig is.
We krijgen van de eigenaar volgende reactie : "Alle op de site vermelde toestellen in de keuken werken wel degelijk. Er is spijtig genoeg een lek geweest in het expansievat op de zolder tijdens het verblijf van deze gasten maar binnen het uur was een chauffagist ter plaatse om het te herstellen. In 1 kamer was wat water gekomen, de andere kamers hadden geen schade. In de keuken van 40m2 is een opengaand dakvenster en een dampkap.... en een deur naar de achtergelegen berging met 2 opengaande vensters. Voldoende mogelijkheden tot verluchting. De gîte is gekeurd door brandweer, controle electriciteit etc... alle verplichte maatregelen (en meer) zijn getroffen ivm de veiligheid."
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Grand gîte, malheureusement avec un manque d'éclairage : ampoules défectueuses ou manquantes!!!
Het feit dat wij in een (oud) écht hotel terecht kwamen was leuk. Hier en daar kan de accommodatie wel wat opfrissing gebruiken. Grote luxe hoef je hier niet te verwachten, maar alle 'basisbehoeften' zijn aanwezig. In ieder geval is het een fantastische uitvalsbasis om uitstappen en wandelingen te maken in de streek.
Grande maison, beaucoup de chambres (pas très modernes), belle cuisine mais les salles de bain sont pas très modernes (dans certaines on ne sait pas se mettre debout pour prendre une douche)
La maison etait bien malheureux que pas assez de frigo pour 22personnes car avec les chaleur et un frigo en panne pas évident d avoir du frais autrement rien a dire sur la maison
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Alles prijs kwaliteit in orde, echter 1 groot minpunt, te weinig koel ruimte!, frigo van de bar werkte niet grote koelkamer in de keuken werkte niet, 2 staande frigo's, voor een groep van 13 mensen die eten en drinken mee hebben voor 3 dagen is echt te weinig, hopelijk in orde voor volgende huurders
We krijgen van de eigenaar volgende reactie : "De frigo's achter de bar zijn een sfeerelement. In de keuken werden er ondertussen 3 grote frigo's met vriesvak voorzien. Bedankt voor uw advies."
Toch wel misleidende foto’s. De gezellige bar bleek niet te werken, de industriële keuken was slecht - niet gepoetst (bv opvangbakje van de grilplaat had een ophoping van meerdere bezoeken). Alles toonde dat er dringend een renovatie nodig is (behang kwam los, kasten sloten niet meer, …) Op zich waren geen hoge verwachtingen maar zelfs deze werden niet voldaan.
Antwoord van de eigenaar : Er werd niet aangegeven dat de bar nog werkende is. Is een sfeerelement. Er is geen tapinstallatie. Op de 2 kamers waar het behang op enkele plaatsen los zat wordt dit hersteld. Van de kast waar de deur niet automatisch meer sloot werd het scharnier bijgesteld zodat dit is opgelost. Het gesloten opvangbakje van de grillplaat werd idd vergeten door de poetsvrouw. Onze excuses hiervoor.
Goedkoop huis met te dure stookkosten in voorjaar
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
We waren met z'n allen zeer tevreden. We waren met 20 personen. Dit huis is aan te bevelen bij andere mensen.
prima verblijfplaats voor een grote groep in een prachtige omgeving
Een erg geschikte woning voor grote groepen de leefvertrekken zijn wat donker
Het huis heeft meer mogelijkheden dan vandaag wordt gegeven. De keuken heeft een opknapbeurt nodig. Idem voor de badkamers. Verder is deze ligging top (dicht bij de Semois, wandellingen, ...
J'ai loué ce très grand gîte pour y animer un séminaire avec 12 personnes. Chacun avait sa chambre single. Ce fut un séjour exceptionnel. Le propriétaire, son épouse et leur chien très accueillants et à notre écoute. La maison est très grande, il y a de l'espace pour chacun. Les chambres sont agréables. Rapport qualité prix 5 étoiles. Petit conseil : rajouter un four micro-onde. Un seul ne suffit pas pour un si grand nombre. Nous en rapporterons un pour le prochain séjour en mai.
Nous vous remercions pour votre avis. Les propriétaires nous ont informés qu'ils feront l'achat d'un micro-ondes afin de compléter l'équipement du gite.
Het voormalige hotel ligt in een prachtige omgeving. Het gebouw is niet recent vernieuwd en sommige onderdelen zijn wat verkommerd, bijvoorbeeld in de keuken de kookelementen. Uitgezonderd in de keuken is de verlichting overal schaars. De plaatsindeling is ingewikkeld (labyrint).
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Maison spacieuse, très bien située, dans un décors "ancien". La salle de jeux est un plus. La cuisine est bien équipée. MAIS, des travaux de rafraichissement des chambres seraient le bienvenu et une réflexion sur l'éclairage car il y fait très sombre.
Super séjour en famille de 2 à 83 ans! On recommande :)
Vakantiewoning met vele kamers (woon- en slaap-), ruime keuken, maar geheel wel wat gedateerd, en wat weinig licht. Niet zo'n probleem aangezien we veel buiten waren, biedt goede mogelijkheden voor grotere groep.
![]() |
Stil Absolute kalmte, woning gelegen op het platteland, te midden van de natuur, in een gehucht, in een doodlopende straat,... |
![]() |
Zeer beperkt De woning bevindt zich in een klein dorp. U hoort het geluid van het plattelandsleven, de kinderen die in de tuinen spelen... |
![]() |
Beperkt De woning bevindt zich in het centrum van een dorp, langs een gemeentelijke weg, zonder constant verkeer. U hoort de buren, de boerderijen in de buurt ... |
![]() |
Gemiddeld De woning ligt langs een veel gebruikte weg, met continu verkeer. |
![]() |
Hoog De woning ligt midden in de stad, langs een heel drukke weg, een rijksweg, in de buurt van een autosnelweg, aan een kruispunt, waar het verkeer ononderbroken is. |
De Ardennen waren ook strategisch tijdens de twee wereldoorlogen. Dit verleden wordt tegenwoordig gewaardeerd in musea en andere afgebakende wandelingen."