alles was naar wens zeer goede ligging en rustgevend!
Charmante chalet met twee kamers, één badkamer, een sauna voor vier personen en een speelruimte. Uitzonderlijke ligging te midden van de natuur. In dit huisje krijgt 'slow living' een nieuwe betekenis. Wedden dat je als een blok valt voor de authentieke uitstraling, het mooie houtwerk, de warme lichtinval, het lange terras en de tuin met onvergetelijk uitzicht? Als...
Charmante chalet met twee kamers, één badkamer, een sauna voor vier personen en een speelruimte. Uitzonderlijke ligging te midden van de natuur.
In dit huisje krijgt 'slow living' een nieuwe betekenis. Wedden dat je als een blok valt voor de authentieke uitstraling, het mooie houtwerk, de warme lichtinval, het lange terras en de tuin met onvergetelijk uitzicht? Als je hier één ding moet doen, dan is het wel ontspannen. Vlij je neer op een ligstoel, bewonder het landschap, neem een stoombad en ontspan in de sauna, maak plezier tijdends een partijtje tafelvoetbal of pingpong ... Trek je liever de wijde natuur in? Loop dan het weggetje af en begin daar aan een RAVeL-route of ga de rivier of het bos verkennen. Een droomhuisje voor een droomvakantie, zo is het!
Deze chalet (3*) is ideaal gelegen, want je vindt er tal van wandelpaden en interessante bezienswaardigheden in de buurt. Door Graide, een rustig en charmant dorpje in de provincie Namen, stroomt een kleine waterloop met dezelfde naam. Breng ook zeker eens een bezoekje aan de beroemde toren van de Eglise Saint-Denis, die nog door Pepijn de Korte gebouwd werd! Wie van nog meer activiteiten wil proeven, kan zo'n tien kilometer verderop terecht in Redu (ja, het boekendorp!), dat bekendstaat om zijn Euro Space Center, zijn gastronomische pareltjes, zijn prachtige wandeltochten en duizenden andere dingen!
Origineel! Vanuit je vakantiehuis stelt de eigenaar enkele tochten met elektrische alleterrein-steps voor!
Een prachtige vakantiebestemming in een uitzonderlijke omgeving: van een droomvakantie gesproken!
Reizen er jonge kinderen mee? Dan vind je ter plaatse een vouwbedje en een kinderstoel.
Origineel! Vanuit je vakantiehuis stelt de eigenaar enkele tochten met elektrische alleterrein-steps voor!
alles was naar wens zeer goede ligging en rustgevend!
Alles goed verlooen, mooie streek
Agréable chalet bien situé dans un endroit calme, avec de jolies balades à proximité
Top vakantiehuis, samen met mijn vriendin en onze hond hebben we er een fijne week beleefd. Rustig gelegen
Nayme
Leuk huisje. Groter en beter bed zou beter zijn met standaard dubbele kussen. Ook zouden wij het gewaardeerd hebben als je een kopje koffie of thee kan maken! Er is een bbq maar geen tang of schoonmaakborstel. Verder prima huisje met lekkere hottub!
Zeer mooie locatie en een prima huisje! Van alle gemakken voorzien. Wat verouderd, maar daar is de prijs ook naar.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Betere omheining voor de tuin
Maison dans le style d'un chalet, tout en bois à l'intérieur, super agréable à vivre, cuisine petite mais pratique et fonctionnelle, la partie wellness est vraiment un gros plus dans l'offre, le propriétaire était très agréable et nous a proposé une balade dans la région pour découvrir l'habitat des castors mais aussi les produits issus de sa ferme. C'était nos premières vacances avec notre chiot, tout s'est très bien déroulé grâce à la bienveillance du propriétaire. A refaire sans hésitation !
Séjour de couple parfait!
Ondanks het echt slechte weer hebben wij erg genoten van ons verblijf, erg goede ligging om heerlijke wandelingen te maken , een zalige hottub, en sauna en een gezellig huisje, kortom een aanrader
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Mooi huis, vooral met de hond, kan overal los. Mooie omgeving, jammer dat er een aantal dingen beter kan, bestek messen slecht.(handvaten los) Geen enkele info over hoe apparaten werken, geen lijst te vinden met belangrijke telefoon nummers, b.v. van doktor etc.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Mooi huis alles aanwezig . Matras kon beter. Ondanks taal problemen goed gered.
Heerlijk huisje in een prachtige omgeving! Hottub en sauna zijn fantastisch. Zeer vriendelijk onthaal van de beheerder en een prima uitleg over alles. Echt een aanrader!
Magnifique séjour, nous y retournerons bien vite , un endroit charmant et accueillant . Un propriétaire bien sympathique et disponible , que du positif .. Un logement bien propre ,2 chouettes terrasses , le grand+ le sauna et jacuzzi et notre petit chien était au paradis aussi .. Je recommande vivement .
Zeer net vakantiehuis met een heerlijke jacuzi en sauna. Zeer rustig gelegen , en van alle gemakken voorzien.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
een fijn vakantiehuis dat zeer centraal gelegen is. nergens dichtbij, maar ook nergens heel veraf. Het huisje zelf is netjes en bied voldoende comfort.
Ideale volledig houten chalet om tot rust te komen. Attentvolle eigenaar: aperitief werd aangeboden bij onthaal: Lekker lokaal bier en appelsap voor de kinderen. Zeer goede wifi, aangename sauna en hottub. Wij vonden het 2 persoonsbed voor ons iets te hard. Een diepvriesvak zou handig zijn. Goed gelegen omringd door bossen. Supermarkt op 10 min rijden met auto. Voor onze tieners was het top: wifi, kicker, ping pong, hottub,...
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
We hebben hier een heerlijk verblijf gehad. Het huisje is ruim en goed onderhouden. De locatie is hoed, dichtbij mooie wandelingen. En het is heel fijn om bij te komen in de sauna en de jacuzzi. Zeker voor herhaling vatbaar!
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Heel rustig gelegen , prachtige omgeving om te wandelen. De bedden waren wel wat laag en vrij dunne matrassen zeker als je rug problemen hebt . Voor ons was het een reuze weekend , denk wel niet geschikt voor mensen die niet mobiel zijn , daar om in het huisje te komen een steile oprit en trappen zijn.
Heel fijn huis! Eigenaar goed bereikbaar voor vragen. Spreekt alleen Frans, dat maakte het iets lastiger. Maar Google Translate kan goed helpen!
Leuk vakantie huisje om helemaal tot rust te komen. Zeer leuk ontvangst en vriendelijke gastheer.
Jaccuzi is ondertussen met elektriciteit.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Heerlijk huis in een prachtige omgeving! Netjes alles is aanwezig! De sauna en jacuzzi zijn echt top ! We gaan hier zeker nog een keertje naartoe!
Fijn vakantiehuis, alles was super, alleen parkeren iets lastiger door stijle parkeerplaats maar overdag beter te parkeren, in de avond wat moeilijk te zien. Jacuzzi en sauna goed en netjes onderhouden. Veel basis benodigdheden zijn in het huisje te vinden en contactpersoon is goed te bereiken. Een echte aanrader!
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Is een mooie en rustige omgeving. Het ligt wel aan een straat maar er komen bijna geen auto s. Jammer dat je er pas om 17.00u terecht kunt op de eerste dag. Zeker nu het in het najaar zo vroeg donker is. De eigenaar was vriendelijk en het ontvangst was goed. Het is een mooi huis met een ruime tuin. Aandachtspuntje: in de voegen bij het douche gedeelte zit schimmel en dit is jammer want de rest van het huis was schoon. Als je van rust houdt is dit zeker een aanrader.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Vriendelijk correct onthaal. Huisje was heel netjes ,mooie ligging,veel wandel- en fietsroutes
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Localisation magnifique. Balades dans les bois le long de rivières à volonté. Chalet petit mais fonctionnel. Salle de bain petite et vétuste. Je tiens à signaler que les voisins ne sont pas d'accord avec l'installation du jacuzzi nordique (dégagement de fumée à l'allumage) et harcèlent les locataires dès qu'il est mis en route. C'est dommage parce que le reste était vraiment parfait.
mooie ligging midden in de natuur rustig gelegen perfect voor fietsers en wandelaars maar ook voor uitstappen eigenaar vriendelijk een biertje bij aankomst perfect voor twee tot vier personen
Wij verbleven met onze hond in het vakantiehuis. We hebben genoten van de grote tuin, de heerlijke jacuzzi en sauna en de mooie natuur. De eekhoorn die door de tuin heen liep was ook super leuk.
Leuk vakantiehuisje, al zeker met een koppel! Zalige jacuzzi en propere woning. Niet aan te raden met klein kindje van (1,5jr) als je graag buiten wenst te zitten. Trap en houten staketsel vrij gevaarlijk. Jaloezieën zouden een echte meerwaarde vormen om beesterij buiten te houden. Verder wel genoten van ons verblijf. Handige keuken en goede bedden.
Gezellig huisje gelegen in een prachtige omgeving! Genoten van de jacuzzi, alleen jammer dat er toch een inkijk was van de rechterbuur die toch wel heel toevallig en regelmatig kwam kijken. Heerlijk geslapen, goede bedden ! Badkamer is wel aan vernieuwing toe. Een inloopdouche zou zeker een meerwaarde zijn! Klein minpuntje voor ons was de heel schuine steile oprit om de wagen te parkeren. De kleine kiezelsteentjes maakte het knap lastig om naar boven te rijden.
We kunnen de positieve reacties op dit vakantiehuis enkel beamen. Uitstekend gelegen in een zeer rustige straat. Op enkele minuten tijd wandel je zo het bos in. Wel een steile oprit, dus auto beneden aan de kant van de weg laten staan. Huisje zelf was basic , maar gezellig en heel proper. Badkamer kan wel wat renovatie gebruiken. Het (kleine) bad zou beter vervangen worden door een inloopdouche. Hot-Tub en sauna waren fijne extra's. Ontvangst was prima. Eigenaar spreekt wel enkel Frans
Het is een huisje voor mensen ,die van rust houden. Het was goed onderhouden en netjes. De verantwoordelijke was vriendelijk en behulpzaam,kregen direct hout voor de hot tub ,want dat is daar niet voorzien. We zullen zeker nog eens terugkeren.
Eén opmerking : we werden agressief (verbaal) benaderd door bovenbuur (Nederlander). Beweerde last te hebben van rook van hout gestookte jacuzzi. Dreigde eigenhandig met brandblusser het vuur van de jacuzzi te komen blussen. Klaagde over frequente orgieën en nachtlawaai (niet door ons !). Wij waren te perplex om assertief te reageren, en hebben de jacuzzi niet meer gebruikt. We voelden ons ook "bespioneerd". Jammer....
Onder een sterrenhemel in de hottub. Wat wil je nog meer. Fijn vakantiehuis vlakbij het bos met goede voorzieningen zoals sauna, tafeltennis en fijne bank. We hebben erg genoten. Ook nog biertje gedronken van eigen huis. We hebben ons erg welkom gevoeld. Voor herhaling zeker vatbaar. Dankjewel arnoud!
Accueil chaleureux pour notre séjour à Graide. Propriétaire très réactif et disponible si nécessaire. Maison en raccord avec les photos et les attentes. Séjour avec 1 bébé possible grâce au lit et à la chaise haute. Petit point un peu plus compliqué: un problème d'électricité lorsqu'on veut brancher le bain nordique et le sauna en même temps. Mais on a pu profiter quand même de ces infrastructures qui font du bien pour se relaxer au milieu de la nature.
Loved our stay!
Le chalet est très agréable avec de belles ouvertures vers l'extérieur. Le sauna et le jacuzzi sont vraiment un plus pour passer de bons moments de détentes après les balades en forêts. Le seul bémol c'est le matelat de la chambre double qui n'est pas très confortable.
en gros une nouvelle mise en état
Nous vous remercions pour vos remarques constructives. Celles-ci ont été transmises au propriétaire.
Prachtige locatie, héél vriendelijke en behulpzame ontvangst, inclusief streek gebrouwen biertjes! Oase van rust wellness faciliteiten top! Zeker een aanrader.
vakantiehuis gelegen in het groen , wel met steile oprit . wat kleine verbeteringen zouden het geheel nog verbeteren bv licht aan de hottub buiten , kapstokjes om badjas ,handdoek aan weg te hangen . info : kamer beneden 1 bed 2 pers : boven 2 bed 1 pers
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Klein maar knus huisje in een heel rustige buurt. Na de wandeling goed kunnen relaxen in hot-tub en sauna. Ik miste wel een extra douche naast de sauna.
Wij vonden dit een heel gezellige chalet met een heel fijne houtgestookte jacuzzi! Anders dan op de foto's heb je wel buren langs alle kanten dus wel wat inkijk. Kleine bemerking, er word reclame gemaakt voor een babybedje maar dit is een zwaar houten spijlenbed dat op de bovenste verdieping staat en niet te verplaatsen is. Een eigen plooibedje meenemen als je reist met een baby is dus toch aan te raden:-)
![]() |
Stil Absolute kalmte, woning gelegen op het platteland, te midden van de natuur, in een gehucht, in een doodlopende straat,... |
![]() |
Zeer beperkt De woning bevindt zich in een klein dorp. U hoort het geluid van het plattelandsleven, de kinderen die in de tuinen spelen... |
![]() |
Beperkt De woning bevindt zich in het centrum van een dorp, langs een gemeentelijke weg, zonder constant verkeer. U hoort de buren, de boerderijen in de buurt ... |
![]() |
Gemiddeld De woning ligt langs een veel gebruikte weg, met continu verkeer. |
![]() |
Hoog De woning ligt midden in de stad, langs een heel drukke weg, een rijksweg, in de buurt van een autosnelweg, aan een kruispunt, waar het verkeer ononderbroken is. |