Charmante chalet voor 5 op de oever van de Semois in Chiny, Gaume
4/5 Personen - 2 Kamers
(Kind(eren) en baby('s) inbegrepen)
Welkom in deze charmante chalet voor 5 personen, gelegen in het prachtige Chiny. Dit vakantiehuis biedt een unieke ervaring, met zijn ligging op de oever van de Semois. Stel je voor: 's ochtends wakker worden met het rustgevende geluid van kabbelend water en onmiddellijk genieten van het uitzicht op de Vallei van de Semois.
De vakantiewoning is uitgerust met een houtpelletkachel, wat zorgt voor een gezellige en warme sfeer, zelfs op de koelste avonden. De moderne inrichting en het comfort van de woning zorgen ervoor dat je je snel thuis zult voelen.
De woning beschikt over 2 slaapkamers en 1 badkamer, perfect voor een gezin of een groep vrienden. En als je met een baby reist, is alles voorzien: een opvouwbaar babybedje, een kinderstoel en een babybadje.
De buitenruimte van deze vakantiewoning is een echte troef. Met een privétuin en privéterras, kun je volop genieten van de natuur. En voor de liefhebbers van buiten koken, staat de houtbarbecue klaar.
Voor de sportievelingen onder jullie, is er de mogelijkheid om te vissen. Vergeet niet je vergunning mee te nemen!
Ook de omgeving heeft veel te bieden. Zo kun je bijvoorbeeld een bezoek brengen aan La Roche à l’Appel, een prachtig uitzichtpunt in de Ardense bossen.
Of ontdek de geschiedenis en tradities van de regio in de Abdij van Orval. Deze legendarische plek biedt niet alleen een kijkje in het verleden, maar ook heerlijke trappistenbieren en kazen.
Als je op zoek bent naar een unieke ervaring, breng dan een bezoek aan Chassepierre. Hier komen natuur, spektakel en magie samen in een charmant dorpje.
En vergeet niet om een stop te maken in Florenville. Deze stad biedt een breed scala aan activiteiten, van wandelen en fietsen tot heerlijk dineren in een van de vele restaurants.
Met al deze mogelijkheden, is deze chalet in Chiny de perfecte uitvalsbasis voor jouw vakantie in de Ardennen. Geniet van de rust en de natuur, ontdek de lokale cultuur en geschiedenis, en maak herinneringen die je nog lang zult koesteren.
Belangrijkste troeven
Toegankelijkheid
Honden niet toegelaten
Specifieke interesses
Vissen
Ideaal voor
Verblijf met baby
Ligging
Nationaal Park
Aan het water
Vrijetijdsvoorzieningen
Houtpelletkachel
Wifi
Slaapkamer(s) en badkamer(s)
2 slaapkamers
1 badkamer
Voorzieningen voor baby’s
1 babybed, 1 kinderstoel, 1 babybad
Buiten
Barbecue met hout
Privéterras , Tuinmeubilair
Privétuin
Parking en voorzieningen
Privéparking
Bijzondere bepalingen
Beschikbaarheid
Augustus 2026
MAA
DIN
WOE
DON
VRI
ZAT
ZON
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
September 2026
MAA
DIN
WOE
DON
VRI
ZAT
ZON
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Ligging
Van vr 16-10-26 tot zo 18-10-26
Aankomst 16u - 18u, vertrek voor 20u
1 persoon
Totaal
€ 374,00
Waarborg niet inbegrepen in totaalprijs
€ 200,00
Voordelen Ardennes-étape
Betaal in 2x zonder kosten
Late check-out op zondag
Lokale klantendienst, 7 dagen per week





