Vakantiehuis in St Vith voor 20 personen in de Ardennen
20 Personen - 8 Kamers
(Kind(eren) en baby('s) inbegrepen)
Comfort, gebruiksvriendelijkheid en ruimte zijn de drie sleutelwoorden voor deze vakantiewoning geheel ontworpen voor 20 personen te ontvangen op één enkel niveau.
Sterker nog, het voordeel van deze 4 sterren vakantiewoning is dat alles zich bevindt op één verdieping, zonder trappen.
Bij aankomst, zult u genieten van de grote centrale gang die u zal leiden naar de leefruimte, alsook langs de deuren van de 8 slaapkamers die elk een eigen badkamer en douche verbergen. Aan de andere kant van de gang, kunnen zowel klein als groot zich vermaken in de speelkamer met veelsoortige mogelijkheden (darten of kickeren voor de grotere, bowling, matten voor auto's en tal van andere spelletjes voor kinderen).
Naast alles op het gelijkvloers te hebben, beschikt de vakantiewoning overal over vloerverwarming.
Elke slaapkamer beschikt over zijn eigen badkamer met privé douche, toilet en wastafel. De eigenaardigheid van de kamers is dat ze vaste bedden hebben voor 1 persoon met Duitse afmetingen (dus 1 meter breed in plaats van 80 of 90 cm). Deze bedden zijn opgemaakt bij uw aankomst.
De terras biedt uitzicht op het bos aangezien de vakantiewoning gelegen is aan een rand van het bos, ideaal dus voor direct een wandeling te maken.
De eigenaren hebben een gastenkamer naar het huis (volledig onafhankelijk), er is dus een mogelijkheid om met meerdere personen te overnachten indien gewenst. Aarzel niet om contact met ons op te nemen hierover.
SanktVith bevindt zich op enkele kilometers van waar jullie zich bevinden. U kan daar zowel uw kleine als grote boodschappen doen maar alsook uiteten gaan op restaurant. Vielsalm is alsook niet zo ver voor dezelfde redenen maar ook voor sportivere activiteiten bij Avenature.
In de regio, kunnen jullie alsook de volgende activiteiten doen : Bubblezone Soccer , Paintzone Paintball , een bezoekje brengen aan Brasserie de Bellevaux die tal van onze vakantiegangers aantrekken, het museum Baugnez 44 Historical Center en tal van andere.
Wacht niet om deze vakantiewoning met grote capaciteit te boeken in de provincie van Luik die alles heeft om het aangenaam te maken zowel voor zijn comfort als ook de regio die tal van mogelijkheden biedt.
Belangrijkste troeven
Toegankelijkheid
Honden niet toegelaten
Ligging
Afgelegen
Vrijetijdsvoorzieningen
Speelruimte
Tafelvoetbalspel
Geen Wifiverbinding
Houtkachel
Slaapkamer(s) en badkamer(s)
8 badkamers
8 slaapkamers
Voorzieningen voor baby’s
1 babybed, 1 kinderstoel
Buiten
Privétuin
Tuinmeubilair, Privéterras
Barbecue
Parking en voorzieningen
Privéparking
Bijzondere bepalingen
Beschikbaarheid
September 2026
MAA
DIN
WOE
DON
VRI
ZAT
ZON
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Oktober 2026
MAA
DIN
WOE
DON
VRI
ZAT
ZON
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Ligging
Van vr 04-12-26 tot zo 06-12-26
Aankomst 16u - 18u, vertrek voor 20u
1 persoon
Totaal
€ 1.820,00
Waarborg niet inbegrepen in totaalprijs
€ 500,00
Voordelen Ardennes-étape
Betaal in 2x zonder kosten
Late check-out op zondag
Lokale klantendienst, 7 dagen per week





/Cottage-Sauna-105062-01/Maison_FicheV2-Cottages-105062-01-Malmedy-(Bellevaux)-1328826-1L.jpg)
