Vakantiehuis in Léglise voor 4 personen in de Ardennen

+
PARELTJESSUPERHOSTS
Vakantiehuis in Léglise voor 4 personen in de Ardennen
Vakantiehuis in Léglise voor 4 personen in de Ardennen
Vakantiehuis in Léglise voor 4 personen in de Ardennen
Vakantiehuis in Léglise voor 4 personen in de Ardennen
Vakantiehuis in Léglise voor 4 personen in de Ardennen

4 Personen - 2 Kamers

(Kind(eren) en baby('s) inbegrepen)

Dit mooie eco-gebouwd huis met 2 slaapkamers, 2 badkamers, een terras en een tuin is een aangename cocon waar je met je gezin kunt herbronnen. Uitzicht op de natuur en ook jouw hond is welkom!

Open de deur van dit vakantiehuis in houtskeletbouw en ontdek een plek waar rust en welzijn heersen. Het huis werd volledig gebouwd met natuurlijke materialen en is zeer gezellig en warm. En terecht! De eigenaar wilde graag een 'feng shui' sfeer creëren door de ruimten in te richten met hout en gerecyclede meubelen. Liefhebbers van vintage halen hier dus hun hart op! Na een winterse wandeling in de buitenlucht warm je weer op bij het vuur. In de zomer geniet je van een aperitief op het terras of van het zonnetje in de tuin. Het uitzicht op het platteland krijg je er gratis bij. Als kers op de taart is ook jouw hond welkom in dit buitengewone verblijf.

Dit vakantiehuis in het charmante dorpje Vlessart is een ideale plek voor natuurliefhebbers. Maak tijdens je verblijf kennis met het leven op het platteland en breng de paarden in de weide naast het huis een bezoekje. Of ontdek het bos van Anlier op een steenworp afstand. Er gaat niets boven een boswandeling om je batterijen weer op te laden!

Beleef tijdloze momenten in dit aangename vakantiehuis!

Dit mooie eco-gebouwd huis met 2 slaapkamers, 2 badkamers, een terras en een tuin is een aangename cocon waar je met je gezin kunt herbronnen. Uitzicht op de natuur en ook jouw hond is welkom!Open de deur van dit vakantiehuis in houtskeletbouw en ontdek een plek waar rust en welzijn heersen. Het huis werd volledig gebouwd met natuurlijke materialen en is zeer gezellig en warm. En terecht! De
...

Belangrijkste troeven

Toegankelijkheid

Gelijkvloers

1 hond welkom

Specifieke interesses

Fietsverblijf

Burlen van het hert

Kerstsfeer

Ideaal voor

Verblijf met baby

Vrijetijdsvoorzieningen

Wifi

Houten warmwaterbad

Houtkachel

Slaapkamer(s) en badkamer(s)

2 slaapkamers

2 badkamers

Voorzieningen voor baby’s

1 kinderstoel, 1 babybad

Buiten

Privéterras , Tuinmeubilair

Barbecue

Privétuin 

Parking en voorzieningen

Privéparking

Beveiligde fietsenstalling

Andere

Fietsherstellingskit, Fietsreinigingskit

Zie de gedetailleerde samenstelling van het vakantiehuis

Beschikbaarheid

Mei 2026

MAA

DIN

WOE

DON

VRI

ZAT

ZON

Juni 2026

MAA

DIN

WOE

DON

VRI

ZAT

ZON

Totaal

 519,00

Waarborg niet inbegrepen in totaalprijs

€ 200,00