De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Dit mooie appartement voor 4 personen in Coo is perfect voor een gezinsvakantie. Dit comfortabele 3,5-sterren vakantiehuis belooft je een onvergetelijk verblijf in een aangename cocooning-sfeer.
Dit vakantie-appartement in Coo is de ideale plaats voor een rustige vakantie in de provincie Luik. Het verblijf wordt gekenmerkt door een moderne en elegante inrichting, die tot in de puntjes verzorgd is. De zichtbare balken en houten elementen geven het appartement een warme toets. De inrichting van elke kamer zorgt voor intimiteit en gezelligheid. Dit halfopen appartement bestaat uit 2 verdiepingen met een totale oppervlakte van 80 vierkante meter. Op de benedenverdieping vind je de woonkamers: de zithoek met tv, dvd en hifi-installatie en de uitgeruste keuken die uitgeeft op de eetkamer. Neem de uiterst stijlvolle Japanse trap om naar de bovenverdieping te gaan. Daar vind je 2 slaapkamers en 1 badkamer. Bij het vakantiehuisje hoort een terras van 65 vierkante meter met barbecue. Het terras is uitgerust met een buitensauna en een jacuzzi voor enkele momenten van ontspanning. Vanop het terras kijk je uit over een prachtig landschap met veel bos en groen.
Vanuit het appartement loop je op slechts 300 meter het bos in, waar je langs de rivier kan wandelen. Om ten volle te genieten van je wandelingen kies je voor Fromenade. In het bijzijn van een gids ga je op ontdekking in Stoumont en omgeving, en wanneer je een hongertje voelt opkomen, geniet je van een heerlijke fondue midden in de natuur. Wil je liever geen fysieke inspanningen leveren, kies dan voor een tocht met een elektrische step. Voor een lekker aan huis geleverd ontbijt kan je ten slotte contact opnemen met Gustave & Félicie!
Bewonder het uitzicht op de Ardennen vanuit de jacuzzi van dit prachtige appartement dat ruim, helder en modern ingericht is.
Dit verblijf is zeer mooi ingericht met als toppunt de Japanse trap die naar de bovenverdieping leidt.
Breng 2 euromunten mee om de buitensauna te gebruiken (2 euro/uur)
Opmerking : l'escalier qui va à l'étage est un escalier à pas japonais.
Opmerking : Het gebruik van de buitensauna is betalend (2 euro/uur)
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen… is verboden.
Huisdieren verboden
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Zeer aangenaam appartement. Zeer netjes, goed gelegen in een mooie, rustige locatie. Mooie wandelingen in de omgeving. Sauna en jacuzzi zijn rustgevend. Jammer dat de matras van het bed niet goed meer is.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Modern ingericht, grote keuken, er zijn 2 toilettes wat een groot pluspunt is.
De bank is oud en zat een scheur in, boven een gescheurd gordijn, de jacuzzi werkt niet optimaal mee. Je ziet dat de woning wat onderhoud kan gebruiken. Ik hoop dat de eigenaar dit opknapt om te zorgen dat dit een topwoning blijft. Verder heel prima, netjes!!
Huisje en ligging zijn perfect. Een maar, dit is een pand dat in 3-en is verdeeld. Het huis naast ons was ook verhuurd in dezelfde periode. De eerst nacht geluidsoverlast tot diep in de nacht en vuurwerk omstreeks middernacht. In haar huis regelement staat: na 22: 00 uur geen geluidsoverlast en vuurwerk alleen in overleg. De volgende dag huiseigenaar een text message gestuurd. Wel gelezen door haar, maar nooit een reactie gehad. Zeer teleurstellend.
Uitstekend over de ganse lijn!
Zeer nette en comfortabele woning. Beetje zoeken naar ingang maar na contact geen probleem. Zeer uitgebreide keuken, dampkap is wel wat aan de lage kant... enkele builen op het hoofd ;-). De Japanse trap is wennen. Zeer genoten van de rust, de sauna en de jaccuzi. Voor herhaling vatbaar. Minpuntje is dat het gelegen is op 1ste verdieping, dit indien je minder goed te been bent, en om alles naar binnen te brengen.
Een zeer mooi vakantiehuisje met al het nodige comfort! Relatief rustig gelegen en toch op wandelafstand van de faciliteiten in Coo. Ondanks het regenwater voldoende ontspanning aan het huisje zelf door de aanwezigheid van jacuzzi en sauna.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Leuk huisje, alle comfort, oud gebouw maar binnen opgeknapt. Zeer ruime keuken met alle toestellen en voldoende huisraad. Enkel lawaai van Plopsa Coo zorgde voor het verstoren van de rust overdag.
De vakantiewoning was zeker in orde. Het was wel spijtig dat er gewerkt werd aan het meer, waardoor verschillende wandelroutes (zicht op meer vanuit kamer) niet mogelijk waren.
Excellent séjour , le gîte est très agréable petit bémol les escaliers un peu dangereux et le remous du jaccuzy n'est pas très élevé . Pour le reste tout était parfait , une cuisine super équipée , le gîte super bien situé , un très bon accueil .
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
![]() |
Stil Absolute kalmte, woning gelegen op het platteland, te midden van de natuur, in een gehucht, in een doodlopende straat,... |
![]() |
Zeer beperkt De woning bevindt zich in een klein dorp. U hoort het geluid van het plattelandsleven, de kinderen die in de tuinen spelen... |
![]() |
Beperkt De woning bevindt zich in het centrum van een dorp, langs een gemeentelijke weg, zonder constant verkeer. U hoort de buren, de boerderijen in de buurt ... |
![]() |
Gemiddeld De woning ligt langs een veel gebruikte weg, met continu verkeer. |
![]() |
Hoog De woning ligt midden in de stad, langs een heel drukke weg, een rijksweg, in de buurt van een autosnelweg, aan een kruispunt, waar het verkeer ononderbroken is. |
Als er een ongelooflijk landschap in België is, dan is het wel het plateau van de Venen in de provincie Luik. Het bestaat uit venen en moerassen, flirt met extreme temperaturen en ademt, afhankelijk van het seizoen, de sfeer van een Siberische steppe of een Afrikaanse savanne. En als sommige plaatsen erg populair zijn, bieden de 67.000 hectare die het natuurpark van de Hoge Venen-Eiffel omvat een veelheid van weinig bezochte plaatsen om te verkennen.