Zeer leuk vakantiehuis met leuk zwembad en sauna.
Vakantiehuis vlak bij het circuit van Francorchamps en de Hoge Venen. Met vier kamers, zwembad, sauna, jacuzzi, kachel, voetbaltafel, petanqueveld en uitzicht op de vallei van de Roannay. In deze voormalige boerderij wacht je een spannend verblijf, op eender welk moment in het jaar. Zowel buiten als binnen is het aangenaam toeven. Je kunt er altijd zwemmen, ongeacht het weer, en heerlijk...
Vakantiehuis vlak bij het circuit van Francorchamps en de Hoge Venen. Met vier kamers, zwembad, sauna, jacuzzi, kachel, voetbaltafel, petanqueveld en uitzicht op de vallei van de Roannay.
In deze voormalige boerderij wacht je een spannend verblijf, op eender welk moment in het jaar. Zowel buiten als binnen is het aangenaam toeven. Je kunt er altijd zwemmen, ongeacht het weer, en heerlijk wellnessen na een lange wandeltocht. Daarnaast ontbijt je met zicht op de vallei van de Roannay, kun je 's avonds gezelschapsspelletjes spelen bij het vuur, of geniet van een spelletje petanque! Je ziet het: winter en zomer beleeft het hele gezin hier de mooiste momenten!
Diverse wandelroutes vertrekken in de buurt van het vakantiehuisje. Op minder dan 1 km van je huisje ligt ook het RAVeL-netwerk. Hier op de Hoge Venen ontsnap je meteen aan de dagelijkse sleur. Verken de ongelooflijke omgeving tijdens onze sportieve tocht door het veenlandschap ... Of volg gewoon een van de kortere, meer relaxte routes (goed aangegeven!).
Dit vakantiehuis is ideaal voor twee gezinnen: de leefruimtes zijn bijzonder gezellig, maar je hebt ook voldoende privacy. Ontspan in de wellnessruimte, neem een duik in het zwembad of daag elkaar uit aan de voetbaltafel: in dit huis valt er altijd wel érgens plezier te beleven!
Het binnenzwembad bevindt zich in een aparte ruimte, die voor ieders veiligheid met een sleutel afgesloten kan worden. Dit privézwembad is open 9 tot 22 uur (zodat het goed kan worden onderhouden).
De outdoorjacuzzi wordt enkel gebruikt tussen 15 april en 01 november.
Deze vakantiewoning is voornamelijk bestemd om familiegroepen te ontvangen. Niet-familiale groepen kunnen toch aanvaard worden, mits akkoord van de eigenaar en een eventuele verhoging van de waarborg.
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen… is verboden.
Zeer leuk vakantiehuis met leuk zwembad en sauna.
superbe maison avec super piscine et Jacuzzi face à une très jolie vue
Heerlijk huis met een prachtig uitzicht! Alle faciliteiten zijn met veel plezier gebruikt. De oudste was 65 en de jongste 4 jaar oud. Bij problemen of vragen is de eigenaar direct bereikbaar. Heel top! Een aanrader
Heerlijke midweek gehad. Ruime woning van alle gemakken voorzien. Zeer aardig ontvangst.
Alles is aanwezig in de woning om een aangename vakantie te hebben. Enkel door het plaatsen van vliegenhorren kan er veel last vermeden worden.
Top!
Een mooi gelegen, ruim vakantiehuis met vele faciliteiten, waaronder een zeer aangename wellness. Zeer goed uitgeruste keuken en voldoende plaats voor 9 personen. Enig (klein) minpuntje is de krakende vloer op het verdiep, de kwaliteit van sommige matrassen en het ontbreken van muggenramen in de slaapkamers.
Fijn vakantiehuis voor een verblijf van een week met zeven volwassenen en twee baby's. Keuken: lekker groot en volledig uitgerust, compleet met bakartikelen voor een druilerige middag. De Senseo is een Senseo switch, dus voor pads en filterkoffie. Genoeg serviesgoed. Gelukkig konden de twee baby's nog niet kruipen. Er is geen traphekje boven. Zwembad heerlijk, maar water toch nog te fris voor de baby's van twee en zes maanden. Dat konden we verwachten. Genoten van de sauna en de jacuzzi.
Een groot en mooi vakantiehuis waar we met 6 volwassenen en drie kinderen (0-2) een zeer goed verblijf hadden. De voorzieningen zoals een ruim terras, jacuzzi, sauna en binnenzwembad maken dit tot een erg mooi huis om met een familie te verblijven. Daarnaast is er voldoende serviesgoed, elektrische apparatuur etc.
Très belle mais on de vacances, dommage que le voisinage se plaint pour un minimum
Het was een zeer fijn verblijf. Vriendelijke eigenaar, gaf duidelijke uitleg in Nederlands/Engels. Mooie woning met leuke faciliteiten zoals het binnenzwembad, voetbaltafel,.. zeker een aanrader! Het zwembad kon veilig afgesloten worden, zodat de kleine kindjes niet onbewaakt toegang hadden.
Très belle maison de vacances Nous étions 2couples avec 5enfants de 4a 12ans Très bien équipée niveau cuisine Petits bémols je sécuriserais l escalier’pr les enfants et la piscine un peu fraîche
Very well equipped house. Pool as described. Excellent location.
Une maison spacieuse dans un bel environnement ... tout y est pour passer de merveilleux moments de détente en famille.
La maison est très bien avec tout le confort, très bien située et au calme. Propriétaire très sympa.
Zeer mooi vakantiehuis! Wij waren met 4 volwassenen en 5 kinderen onder de 10 jaar. Goede prijs - kwaliteit verhouding. Alles was in orde! In huis was nog veel meer aanwezig dan we vooraf hadden gelezen, zoals gourmetstellen, fonduepannen, bakspullen,... Top! Onwijs genoten hebben we. Ook elke dag even van het zwembad! Heel fijn contact ook met de eigenaar - makkelijk via sms. Voor herhaling vatbaar! Ook omdat de prijs inclusief gas/water/licht was.
Heel mooi en verzorgd huis , alles was voorzien en veel uitleg gekregen van de eigenaar
La maison était spacieuse, très propre, très beau cadre ! Nous avions tout à notre disposition, four, vaisselle, etc, tout était nickel et le propriétaire très gentil, à l'écoute, disponible et voulant nous faire plaisir :)
We verbleven met 2 gezinnen en onze kinderen in het vakantiehuis. Het huis is verzorgd en heeft alle comfort voor een leuke vakantie. Het zwembad was een voltreffer.
We hebben een heerlijke vakantie gehad. We werden ontvangen door de zeer vriendelijke eigenaar. Het huis was van alle gemakken voorzien. We hebben genoten van de sauna, het zwembad en de jacuzzi. In de buurt is van alles te doen. Echt een aanrader voor een topvakantie.
Prachtige locatie met uitmuntende faciliteiten. Wel opletten bij het boeken want de jacuzzi is niet het gehele jaar in gebruik. Heerlijke tijd gehad!
Goedzo
Magnifique emplacement, maison très complète avec plein d'activités outdoor mais indoor aussi en cas de mauvais temps. Belle déco et endroit calme avec un bel extérieur. Je recommande. Les enfant ont adoré. Toutes les générations y trouvent leur compte, donc c'est idéal.
Het vakantie huis waar zeer mooi en fijn. Wij als vrienden groep hebben erg genoten. Ook zijn wij blij met de eigenaar die snel op berichten reageerde of langs kwam. Wij hebben mooie herinneren kunnen maken in dit fantastische huis.
Leuke vakantie gehad met adolescenten. Goede ligging, mooi uitzicht vanuit de jacuzzi. Vriendelijke gastheer, onmiddellijk ter beschikking bij problemen. Woning was proper en verzorgd, voldoende materiaal aanwezig.
Fantastisch huis en welness! We zijn er nu de tweede keer geweest.
Er ontbrak helemaal niks in dit mooi gelegen huis
Een hele leuke vakantie gehad. Het zwembad, jacuzzi en sauna waren perfect. Een super goed huis. Zeker een aanrader!!!
| Stil Absolute kalmte, woning gelegen op het platteland, te midden van de natuur, in een gehucht, in een doodlopende straat,... |
|
| Zeer beperkt De woning bevindt zich in een klein dorp. U hoort het geluid van het plattelandsleven, de kinderen die in de tuinen spelen... |
|
| Beperkt De woning bevindt zich in het centrum van een dorp, langs een gemeentelijke weg, zonder constant verkeer. U hoort de buren, de boerderijen in de buurt ... |
|
| Gemiddeld De woning ligt langs een veel gebruikte weg, met continu verkeer. |
|
| Hoog De woning ligt midden in de stad, langs een heel drukke weg, een rijksweg, in de buurt van een autosnelweg, aan een kruispunt, waar het verkeer ononderbroken is. |