Zeer leuk vakantiehuis waar men in de buurt veel wandelingen kan doen
Deze charmante chalet in de provincie Luxemburg in een rustige en ontspannen omgeving en is een perfecte plek voor een verblijf voor 4/5 personen. Je vindt er hoogwaardige apparatuur en een ideale ligging die bevorderlijk is voor wandelingen op het platteland.
Naast een praktische en functionele indeling, biedt deze gite in de Ardennen ook apparatuur voor een ontspannen en rustige vakantie. Zo vind je er een sauna en een Noords buitenbad om te ontspannen na een dag wandelen. De tuin is ook een plaats waar je waarschijnlijk veel tijd zult doorbrengen, vooral op zonnige dagen. Je geniet hier van een mooi uitzicht en een landelijke omgeving, en daarnaast profiteer je van 2 terrassen met tuinmeubilair. Het interieur van de vakantiewoning is net zo heerlijk met een grote leefruimte die de woonkamer combineert met een volledig uitgeruste open keuken naar de eetkamer. Je zult zeker aangename momenten doorbrengen met je gezin tijdens een aperitief of een goede maaltijd. Tot slot vind je in dit verblijf 2 slaapkamers en 1 badkamer.
De regio Gouvy wordt gekenmerkt door natuurgebieden en grote open ruimtes en is vooral populair bij wandelaars, die meestal genieten van de vele wandelpaden en buitenactiviteiten in de buurt. Je vindt bij Avenature, op 3 kilometer van je vakantiehuis, de mogelijkheid om de geneugten van mountainbiken of boogschieten te ervaren. Op het gebied van culturele uitstapjes, is het Huis van het Salmland zeker een bezoek waard om de plaatselijke folklore te ontdekken. Een bezoek aan de mijn van Schieferstollen is ook een must voor gezinnen. Jongeren zullen ook genieten van een bezoek aan Sunparks Vielsalm, waar kinderen en volwassenen zullen genieten van uitstekende faciliteiten, waaronder zwembaden, glijbanen en een jacuzzi.
Een mooie vakantie op het platteland wacht op jou met dit 3.5-sterren vakantiehuisje om nu te boeken in Gouvy.
Geniet aan het eind van de dag van de sauna om te ontspannen.
Ontbijt op het zonnige terras.
Het charmante stadje Stavelot ligt op slechts 17 kilometer van de accommodatie. Het is een populaire bestemming in de regio, vooral vanwege de musea en de abdij.
Omwille van het kinderbed is de accomodatie geschikt voor 4 volwassenen en 1 kind/tiener.
Opmerking : Het gebruik van de Hot tub is betalend (van 140 tot 165 euros, ter plaatse)
Deze vakantiewoning is voornamelijk bestemd om familiegroepen te ontvangen. Niet-familiale groepen kunnen toch aanvaard worden, mits akkoord van de eigenaar en een eventuele verhoging van de waarborg.
Zeer leuk vakantiehuis waar men in de buurt veel wandelingen kan doen
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Très agréable w-e dans ce gîte .Très propre, beau jardin avec le bain nordique au bois (très agréable).Juste un petit bémol un manque de verres à vin !
Prachtige ligging, heerlijk genoten van de sauna en hottub. Prima, eenvoudig huisje.
De barbecue was niet proper achter gelaten door waarschijnlijk de personen voor ons. Broodrooster was ook ver van proper en veel spinnenweb stof achter tv en in de kamers. Op tv weinig of geen Franse zenders en ook geen gratis wifi. Anders was alles wel in orde en hebben we toch een fijne tijd doorgebracht
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Een zeer degelijk en basic huisje met alle basis comfort. Leuke en goede ontvangst en zeer bereidwillig om hulp te bieden. Wij hebben als gezin genoten van de rust. De foto's van de keuken mogen een update krijgen. De vernieuwde keuken mag zeker gezien zijn!
Heel aangenaam verblijf gehad. Vriendelijk ontvangst! Het huisje is knus, maar perfect voor een gezin of 2 koppels. Als ik een puntje van kritiek mag geven is dat de foto's verouderd zijn, er zijn heel veel bomen op de foto's en die zijn weg, je hebt niet het "bos-gevoel" zoals je zou denken. Wat dan wel beter is dan op de foto: de keuken is vernieuwd en top! En er staat effectief een gezellige houtkachel!
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
We chose this house and were ready to pay the high price especially for the jacuzzi; only to find out that it wasnt included in the price and we needed to pay an extra 250 to be able to use it !
Thank you for your feedback. The hottub can be rented as an option, this is mentioned on the website, in the price details. We are sorry if this information was not clear to you.
De locatie van het huisje is super. Echter waren er voor ons hier en daar storende factoren. Het huisje zelf vonden wij niet zo net. Er zal wel gekuist zijn maar zeker niet grondig. Het huisje ligt in de natuur en dat er veel vliegen zijn is logisch. Echter vonden we het minder Smakelijk dat je vliegenkeutels terugvond op de lampenkappen boven de eettafel. Ook vonden wij de 120 euro die je extra voor de hottub betaald veel teveel. Je moet zelf zorgen voor aanmaakblokjes, lucifers en aanmaakhout
Dank u voor uw opmerkingen.Deze werden aan de eigenaar doorgegeven.
Alles was goed, maar de verduistering in de kamers, vooral in de zomer, niet donker genoeg. De toeslag voor de hot tub, is wel prijzig. Je moet een handige Harry zijn om de kachel te doen branden.
Aangenaam huisje met ruime tuin in een zeer rustig dorpje met prachtig landschap. Fijne buitensauna. Noors buitenbad vergt toch wat kunde om snel op te warmen (houtkachel). Je betaalt daar ook 125€ extra voor (hout en water). Keuken is net, oven, geen microgolfoven, vuur op gas, ijskast, geen diepvries. Gezellige kleine kachel in de woonruimte verwarmt zeer goed! Best wel zelf hout kopen of afspreken met de eigenaar. Fijne wandelingen mogelijk rond het dorp zelf. Groot minpunt: GEEN WIFI
Zeer aangenaam vertoeven in een mooie streek. Helemaal ontressen dankzij de sauna, hottub en haard binnen. Mooie wandelingen op 10min. rijden. Vriendelijke ontvangst.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Aangenaam en praktisch ingericht vakantiehuisje. Ook in de winter leuk om van daar uit een mooie wandeling te doen langs uitgestrekte velden. Ook onze 2 hondjes hebben het zeer naar hun zin gehad.
![]() |
Stil Absolute kalmte, woning gelegen op het platteland, te midden van de natuur, in een gehucht, in een doodlopende straat,... |
![]() |
Zeer beperkt De woning bevindt zich in een klein dorp. U hoort het geluid van het plattelandsleven, de kinderen die in de tuinen spelen... |
![]() |
Beperkt De woning bevindt zich in het centrum van een dorp, langs een gemeentelijke weg, zonder constant verkeer. U hoort de buren, de boerderijen in de buurt ... |
![]() |
Gemiddeld De woning ligt langs een veel gebruikte weg, met continu verkeer. |
![]() |
Hoog De woning ligt midden in de stad, langs een heel drukke weg, een rijksweg, in de buurt van een autosnelweg, aan een kruispunt, waar het verkeer ononderbroken is. |
De Ardennen waren ook strategisch tijdens de twee wereldoorlogen. Dit verleden wordt tegenwoordig gewaardeerd in musea en andere afgebakende wandelingen."